kredyty online

V Mistrzostwa Gliwic 2017

W sobotę 30 grudnia 2017r. odbyły się V Mistrzostwa Gliwic w tenisie stołowym w Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź". 
W siedmiu kategoriach wystąpiło 143 zawodników i zawodniczek z 4 województw, tj. śląskie, małopolskie,opolskie i dolnośląskie.

Rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie sportowym. W mistrzostwach wystąpili zawodnicy grający na co dzień w pierwszoligowych i drugoligowych klubach, zawodnicy z niższych klas rozgrywek, oraz wiele osób zaczynających przygodę z tenisem stołowym, począwszy od dzieci przez młodzież i osoby starsze.
Jak widać po mistrzostwach, w tenisa stołowego mogą grać wszyscy i w każdym wieku. Najmłodszy uczestnik miał 7 lat, a najstarszy 65 lat!

Zawody przebiegały na bardzo wysokim poziomie, ale w bardzo sportowej atmosferze fair play.
W tym miejscu podziękowania za pomoc w organizacji należą się Miastu Gliwice i Radzie Osiedle Łabędy, które dofinansowało imprezę oraz pomogli w organizacji. 
Firmom BACHA SPORT i CORNILLEAU za pomoc w zooraganizowaniu nagród. 
WSZYSTKIM JESZCZE RAZ WIELKIE- DZIĘKUJEMY !!!

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa Gliwic na stałe wejdą w kalendarz imprez sportowych Miasta Gliwice.
Całą rywalizację sprawnie prowadzili, jako sędziowie główni: Dariusz Steuer oraz Jarosław Tomicki.

Galeria zdjęć na Facebooku.



WYNIKI V MISTRZOSTW GLIWIC W TENISIE STOŁOWYM

KATEGORIA OPEN

1 Tomicki Jarosław
2 Felkel Grzegorz
3 Balcerzak Marcin
4 Grela Paweł
5 Wróbel Dariusz
  Stanisław Sójka
7 Czyrnia Piotr
  Makajew Maciej
9-12 Zemła Piotr
  Masłowski Jakub
  Łysakowski Michał
  Kleszcz Krzesimir
13-16 Thomas Saour
  Rusin Kacper
  Stefaniak Michał
  Buczyńsi Witold
17-24 Cyndera Jakub
  Kasperski Adam
  Stecyszyn Jakub
  Kwodawski Bartosz
  Sokołowski Mirosław
  Lebek Marian
  Domeradzki Zdzisław
  Gumiński Krzysztof
25-32 Mały-Wieczorek Klaudiusz
  Sowa Bartosz
  Łęczycki Mariusz
  Migdał Eugeniusz
  Sławiński Krzysztof
  Lolo Leszek
  Bryś Natalia
  Jagoda Michał
33-46 Błachuciński Michał
  Machoń Radosław
  Wojciechowski Edward
  Stokłosa Przemysław
  Sokołowski Oskar
  Kroczek Marta
  Słąwiński Marcin
  Gajewski Adam
  Sokołowski Oliwier
  Warzesta Michał
  Kroczek Wiktoria
  Pasiński Adam
  Adach Rafał
  Szykulski Szymon

KATEGORIA DZIECI DO 13 LAT

1. RUSIN KACPER
2. WAWRZESTA MICHAŁ
3. SOKOŁOWSKI OLIWIER
4. CZYRNIA JUSTYNA
5-6 SOKOŁOWSKI OSKAR
  USAREK RAFAŁ
7-8 USAREK MALWINA
  KAŁUŻA TOMASZ
9-12 DOMAGAŁA MATEUSZ
  KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
  TOBOREK MARYSIA
  PASIŃSKA WIKTORIA
13-15 KRUPA PATRYK
  RUSIN BŁAŻEJ
  SŁAWIŃSKI MARCIN

KATEGORIA MŁODZIEŻ 14 -18 LAT

1. STECYSZYN JAKUB
2. ŁYSAKOWSKI MICHAŁ
3. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
4. RUSIN KACPER
5-6 GAJEWSKA NATALIA
  SZYKULSKI SZYMON
7-8 STEFANIAK MICHAŁ
  JAGODA MICHAŁ
9-12 KROCZEK WIKTORIA
  NAMYŚLIK KAMIL
  KROCZEK MARTA
  BRYŚ NATALIA

KATEGORIA SENIOR 19-49 LAT

1. KWODAWSKI BARTOSZ
2. BALCERZAK MARCIN
3. FELKEL GRZEGORZ
4. MASŁOWSKI JAKUB
5. GRELA PAWEŁ
  STECYSZYN JAKUB
7. CZYRNIA PIOTR
  MAKAJEW MACIEJ
9-12 WRÓBEL DARIUSZ 
  SÓJKA STANISŁAW 
  KASPERSKI ADAM
  GUMIŃSKI KRZYSZTOF
13-16 GAJEWSKA NATALIA
  SOWA BARTOSZ
  ŁĘCZYCKI MARIUSZ
  BUCZYŃSKI WITOLD
17-24 LOLO LESZEK
  THOMAS SAOUR
  STEFANIAK MICHAŁ 
  ŁYSAKOWSKI MICHAŁ
  STOKŁOSA PRZEMYSŁAW 
  LEBEK MARIAN
  WYROBEK SABINA
  SZYKULSKI SZYMON
25-30 ADACH RAFAŁ
  MAŁY-WIECZOREK KLAUDIUSZ
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  GAJEWSKI ADAM
  SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
  KĘDZIERSKI ALFRED


KATEGORIA WETERAN +50 LAT

1. GLANOWSKI WALDEMAR
2. LEWCZUK MIROSŁAW
3. NOWAKOWSKI WITOLD
4. STEFANIAK SŁAWOMIR
5-6 STRZAŁKA MARIAN
  DOMERADZKI ZDZISŁAW
7-8 STEUER RUDOLF
  MIGDAŁ EUGENIUSZ
9-11 KĘDZIERSKI ALFRED
  KOTOWSKI ZDZISŁAW
  WOJCIECHOWSKI EDWARD

KATEGORIA AMATOR

1. KRUPA SEBASTIAN
2. WÓJCIK RAFAŁ
3. DOMERADZKI ZDZISŁAW
4. MAŁY-WIECZOREK KLAUDIUSZ
5-6 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
7-8 KOTOWSKI ZDZISŁAW
  SŁAWIŃSKI MARCIN

KATEGORIA KOBIET

1. WYROBEK SABINA
2. RUSIN ANNA
3. GAJEWSKA NATALIA
4. SZABAT PATRYCJA
5-6 KANIECKA DOROTA 
  BRYŚ NATALIA
7-8 KROCZEK WIKTORIA
  CZYRNIA JUSTYNA
9-11 PASIŃSKA WIKTORIA 
  KUPIDŁOWSKA KATRZYNA
  KROCZEK MARTA

 

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego